Aktuality

V průběhu měsíců května a června 2008 byli nově do nabídky  sortimentu pro prodej přes e-shop, zařazeni výrobci čerpací techniky GRUNDFOS, KSB, WILO a také doplněny další žádané produkty firem BELIMO, ESBE, HONEYWELL, JABLOTRON, ZPA EKOREG.


Od 1.4.2007 jsme pro Vás rozšířili nabídku o českého výrobce detektorů, ústředen a snímačů hořlavých a toxických plynů KR PROTECT.   


Průběžně doplňujeme výrobky koncernu SIEMENS.


Výrobce frekvenčních měničů - ABB - snížil v průběhu ledna 2007 ceny. Aktuální ceny, technické katalogy a manuály naleznete v sekci ABB. Vše v češtině.


Od 1.1.2007 dochází ke snížení cen bezkontaktních teploměrů FLUKE - RAYTEK v průměru o 5%. Aktuální ceny naleznete v sekci FLUKE.


6.12.2006 - Švýcarský výrobce servopohonů BELIMO přichází na trh s kompaktními regulátory řady NR24-AMX. Jedná se servopohony NR24 s vestavěným ekvitermním regulátorem nebo povětrnostně řízeným regulátorem. Součástí příslušenství jsou čidla teploty, napájecí zdroj 230V/24V a montážní sada. Lze potřeby lze objednat montážní sady pro různé výrobce směšovacích - regulačních ventilů.


Od 4.12.2006 jsme rozšířili nabídku o měřící přístroje firmy TESTO. Sotriment průběžně doplňujeme.
OVENTROP


 Provozováno na systému SHOP4U