COMET H6420 - Snímač a regulátor teploty, vlhkosti a CO2 s výstupem RS485

Model: CO_H6420
Manufactured by: COMET System
Price was:12790 Kč
Sale price:12150 Kč incl. VAT
10042 Kč excl. VAT
Save: 5% off
  Add to Cart:

not rated yet Averige rating 0 from 5 stars

Show/write reviews


COMET H6420 - Snímač a regulátor teploty, vlhkosti a CO2 s výstupem RS485
Snímač koncentrace CO2, teploty a vlhkosti se dvěma výstupními relé. Regulátor je vybaven dvěma výstupy na kontakty relé pro signalizaci alarmu nebo řízení externích zařízení. Každému relé lze přiřadit libovolnou vstupní veličinu, nastavit komparační mez, zpoždění, hysterezi či akustický alarm. Naměřené hodnoty včetně vypočtené veličiny jsou volitelně zobrazovány na dvouřádkovém LCD displeji. Při zobrazování dvou veličin na jednom řádku displeje jsou hodnoty cyklicky přepínány v intervalu 4s. Displej může být v případě potřeby zcela vypnut. K optické indikaci úrovně koncentrace CO2 slouží tři LED umístěné vlevo od displeje. 

Zelená LED svítí - koncentrace CO2: 0 až 1000 ppm
Žlutá LED svítí - koncentrace CO2: 1001 až 1200 ppm
Červená LED svítí - koncentrace CO2: 1201 ppm a víc
Obsah dodávky:
  • H6420
  • Návod k použití
  • Kalibrační list s deklarovanými metrologickými návaznostmi etalonů
  • Software pro nastavení snímače TSensor ZDARMA
Koncentrace CO2 je v poslední době považována za důležitý parametr, který podstatně určuje kvalitu klimatu v interiéru. Zvláště v budovách kde se schází mnoho lidí, jako jsou konferenční sály, nemocnice, školy, kina, divadla. S pomocí technických poradců na CO2, expertů na životní prostředí a zdravotních specialistů lze optimalizovat ventilaci pro vytvoření zdravého klimatu v interiéru. Měření CO2 je založeno na dvoupaprskové metodě se dvěma zdroji. Dlouhodobá stabilita měření CO2 je zaručena díky prověřenému nedispersivnímu infračervenému (NDIR) měřicímu článku CO2. Unikátní patentovaný postup autokalibrace kompenzuje stárnutí infračerveného zdroje a zaručuje vysokou spolehlivost, dlouhodobou stabilitu a eliminuje potřebu periodické rekalibrace v místě použití.

Pro nastavení výstupů uživatelem nikoli přímo z klávesnice přístroje, ale z počítače, je nutno koupit kabel SP003 - viz Volitelné příslušenství. Bezplatný konfigurační program TSensor pro nastavení snímače lze kdykoli volně stáhnout.

COMET H6420 – návod k použití


This product was added to our catalog on Wednesday 07 August, 2013.
 Provozováno na systému SHOP4U