COMET H7431 - snímač teploty, vlhkosti, tlaku, dvě výstupní relé, výstup RS485, sonda T+RH na kabelu 1m

Model: CO_H7431
Manufactured by: COMET System
Price was:11362 Kč
Sale price:10794 Kč incl. VAT
8921 Kč excl. VAT
Save: 5% off
  Add to Cart:

not rated yet Averige rating 0 from 5 stars

Show/write reviews


COMET H7431 - snímač teploty, vlhkosti, tlaku, dvě výstupní relé, výstup RS485, sonda T+RH na kabelu 1m.
Snímač teploty, vlhkosti, tlaku se dvěma výstupními relé. Se sondou T+RV na kabelu 1m. Lze dodat s kabelem sondy délky 1, 2 nebo 4m. Venkovní i vnitřní použití.
Měřená teplota a relativní vlhkost je dále přepočítávána na další vyjádření vlhkosti - teplotu rosného bodu, absolutní vlhkost, měrnou vlhkost, směšovací poměr nebo specifickou entalpii.
Snímač je vybaven třemi binárními vstupy pro detekci dvoustavových veličin - např. zaplavení, kouře, rozbití skla, dveří.

Obsah dodávky:
Kalibrační list od výrobce
Stručný návod k použití
Snímač teploty, vlhkosti a tlaku je určen pro dvoustavové řízení např. vytápění, ventilace apod.
Snímač má dvě výstupní relé pro signalizaci alarmů nebo řízení externích zařízení. Každému relé lze libovolně přiřadit kteroukoli vstupní veličinu, nastavit komparační mez, zpoždění, hysterezi či akustický alarm ze zabudovaného měniče.
Parametery lze nastavovat z klávesnice snímače nebo z počítače. Výhodou je velký dvouřádkový LCD displej pro současné zobrazení teploty, relativní vlhkosti nebo další vyjádření vlhkosti.
Digitální koncepce s mikroprocesorem zajišťuje dlouhodobou stabilitu parametrů, teplotní kompenzaci čidla vlhkosti a tlaku, signalizaci poruchových stavů. Nejmodernější polymerní čidlo vlhkosti zaručuje dlouhodobou stálost údaje.

Snímač je vybaven třemi binárními vstupy pro detekci dvoustavových veličin - např. zaplavení, kouře, rozbití skla, dveří.

POUŽITÍ - online monitoring teploty, vlhkosti, tlaku a tří dvoustavových veličin:
■ v objektech bez obsluhy
■ v prostorách se servery a počítači
■ u telekomunikačních zařízení
■ ve skladech potravin, léčiv, surovin
■ ve výrobních technologiích
■ v klimatizovaných prostorách
■ v meteorologických stanicích

Sériový výstup RS485 je galvanicky oddělený od ostatních obvodů pro zabránění kolizím na síti RS485. Snímač umožňuje volitelně pracovat s protokolem Modbus RTU a ADAM firmy Advantech. Po sériové lince lze číst naměřené hodnoty a měnit některá nastavení přístroje. Snímač vždy pracuje jako "slave", tj. odpovídá pouze na dotaz nadřízeného systému. Komunikační rychlost 110 až 115200Bd.

COMET H7431 – návod k použití


This product was added to our catalog on Wednesday 11 March, 2009.
 Provozováno na systému SHOP4U