Honeywell SF450CZ - CO Alarm

Model: HON_XC100-CS
Manufactured by: HONEYWELL
Price was:1809 Kč
Special price:1266 Kč incl. VAT
1047 Kč excl. VAT
Save: 30% off
  Add to Cart:

not rated yet Averige rating 0 from 5 stars

Show/write reviews


SF450EN je nezávislý, snadno použitelný a spolehlivý alarm detekující oxid uhelnatý. Je navržen pro použití ve všech domácích prostředích, jako jsou např. byty, domy, karavany či čluny.
Technologie čidla: Nejnovější technologie založená na elektrochemickém článku zajišťuje naprostou přesnost a spolehlivost v rámci šestileté záruky a až sedmileté životnosti za běžných provozních podmínek. Tato technologie je oficiálně schválená, disponuje označením jakosti Kitemark a vyhovuje přísným požadavkům evropské normy EN50291:2001 pro domácí alarmy detekující oxid uhelnatý.
Instalace: Alarm SF450EN se snadno upevňuje pomocí dodávané upevňovací sady a bez nutnosti provádění elektroinstalace. Po dobu celých 7 let životnosti alarmu není zapotřebí provádět údržbu nebo vyměňovat čidla či jakékoliv jiné díly.
Bezúdržbový provoz: Tento alarm, včetně baterií, má šestiletou záruku na bezúdržbový provoz. Baterie jsou zapečetěny uvnitř alarmu, čímž je zabráněno uživateli v přístupu a po celou dobu životnosti alarmu (až 7 let) nevyžadují výměnu.

Honeywell CO Alarm SF450CZ – katalogový list /cz/


This product was added to our catalog on Friday 12 December, 2014.
Customers who bought this product also purchased...
AUGUSTA DHP 4 - detektor CH4 Metan
3509 Kč incl. VAT
2900 Kč excl. VAT
 Provozováno na systému SHOP4U