VZA VZA
Produkt 9/10
Předchozí Návrat na seznam produktů Následující

ESBE VZA 263 - CPF 22 mm, DN20, 4,5 kvs
Kat.č.: ESBE_4302 13 00
Výrobce: ESBE
Cena: 2335 Kč s DPH
1930 Kč bez DPH
  Vyprodáno


Popis

Výroba ukončena. Náhrada určená výrobcem VZC 263 CPF 22mm + volný kabelPřepínací 3-cestné ventily řad VZA, VZB jsou určeny pro aplikace s tepelným čerpadlem, podlahového topení a v systémech vytápění, ventilace a klimatizace.Ventily jsou dostupné ve třech typech připojení: vnitřní závit, vnější závit a svěrné kroužky.
Popis: Kompaktní přepínací ventily řad VZA, VZB jsou vyrobeny z mosazi a koncipovány k rychlému přepínání mezi dvěma okruhy. Ventily maji vestavěnou funkci k automatickému protiusazovacímu cyklu v intervalu 7 dní.

Funkce: Přepínání mezi okruhy A-B je řízeno 2 bodovým řídicím signálem. Aktuální poloha srdce ventilu je patrná díky indikátoru na těle servopohonu.Směr proudění je znárorněn šipkami.

Varianty: Řada ventilů VZA je dodávána bez kabelu, s konektorem, řada VZB s pevným kabelem. Připojení je realizováno konektory typu MOLEX, maximální doporučená délka kabelu je 100 m. Dostupné jsou rovněž verze s přídavným spínačem.

Servis a údržba: Všechny hlavní součásti (vnitřek ventilu, pohon atd.) jsou snadno vyměnitelné. Pohon může být vyměněn bez nutnosti demontáže z aplikace po odtlakování systému.Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si také objednali...
Snímač teploty SENSIT TG8-40 - Pt100 - kabel 1m
387 Kč
Nyní za: 348 Kč s DPH
288 Kč bez DPH
Ušetříte: 10%

Odeslat odkaz na email
zatím nehodnoceno
Hodnocení

Tento produkt byl zařazen do našeho katalogu 08.04.2011.
Domů :: Kontakt :: Aktuality :: Prodej na SLOVENSKO :: O firmě MARCOMPLET :: Nákupní řád :: Ochrana osobních údajů
 Provozováno na systému SHOP4U