Úvod :: REGMET :: Snímače teploty :: Odporové snímače :: Plastová hlavice Ni1000/6180ppm :: REGMET P13S150-280 - stonkový snímač teploty Ni1000/6180 IP65, s jímkou G1/2" 280mm :: Hodnocení
REGMET P13S150-280 - stonkový snímač teploty Ni1000/6180 IP65, s jímkou G1/2" 280mm
Tento produkt ještě nebyl hodnocen.
Poznámka: Hodnocení vyžadují schválení, než budou zobrazeny
Kategorie
ABB (268)
AFA (38)
ALCO Controls (1)
AM Technik line (10)
ARMAGAS Třinec (131)
AUGUSTA - Detektory DHP (9)
BD SENSORS (54)
BELIMO (648)
BURACCO - ABO valve (28)
COMET System (1200)
DANFOSS (10)
DINEL (81)
EKOREX (15)
ESBE (266)
EVIKON (3)
FLUKE (19)
GRUNDFOS (365)
HONEYWELL (133)
HUBA control (15)
J.T.O. System (78)
JABLOTRON (11)
JOHNSON CONTROLS (28)
JUMO (46)
KR PROTECT (76)
KSB (280)
LDM (445)
LEVEL
LS ELECRIC (32)
MALGORANI (8)
MAVE Nymburk (129)
METRA Šumperk APATOR (337)
MICROPEL (46)
NIVELCO (21)
OVENTROP (6)
PROTRONIX (90)
RAWET (25)
REGIN (96)
REGMET (400)
Snímače teploty (262)
Odporové snímače (100)
Plastová hlavice Pt100/3850ppm (20)
Plastová hlavice Pt1000/3850ppm (20)
Plastová hlavice Ni1000/5000ppm (20)
Plastová hlavice Ni1000/6180ppm (20)
Plastová hlavice NTC 20kΩ (20)
Aktivní snímače s výstupem (162)
Elektronické spínače ESH (120)
Hlídání hladiny (10)
Elektronické prvky (2)
Stabilizované zdroje napětí (6)
SAUTER (408)
SENSIT (1172)
SCHISCHEK - Ex (44)
SIEMENS (602)
TESTO (103)
TG - Termostaty (9)
THERMOKON (34)
TORK - Solenoidy (145)
Ventilation Control Products (15)
VITEKO (16)
WILO (56)
ZPA Ekoreg (418)
Detektory plynů - ruční (5)
Zvýhodněný doprodej (4)
Zlevněné produkty ...Novinky ...Doporučujeme ...Všechny produkty ...
Další informace
BELIMO GM230.18 otočný pohon, 40 Nm, AC 100...240 V, 150 s (90...150 s), svorky, IP54
Ušetříte: 52%