SIEMENS Termoelektrický pohon STP121.65L20 24VAC/DC, NO, kabel 2m
Tento produkt ještě nebyl hodnocen.
Poznámka: Hodnocení vyžadují schválení, než budou zobrazeny
Kategorie
ABB (268)
AFA (38)
ALCO Controls (1)
AM Technik line (10)
ARMAGAS Třinec (131)
AUGUSTA - Detektory DHP (9)
BD SENSORS (54)
BELIMO (648)
BURACCO - ABO valve (28)
COMET System (1200)
DANFOSS (10)
DINEL (81)
EKOREX (15)
ESBE (266)
EVIKON (3)
FLUKE (19)
GRUNDFOS (365)
HONEYWELL (133)
HUBA control (15)
J.T.O. System (78)
JABLOTRON (11)
JOHNSON CONTROLS (28)
JUMO (46)
KR PROTECT (76)
KSB (280)
LDM (445)
LEVEL
LS ELECRIC (32)
MALGORANI (8)
MAVE Nymburk (129)
METRA Šumperk APATOR (337)
MICROPEL (46)
NIVELCO (21)
OVENTROP (6)
PROTRONIX (90)
RAWET (25)
REGIN (96)
REGMET (400)
SAUTER (408)
SENSIT (1172)
SCHISCHEK - Ex (44)
SIEMENS (602)
Ekvitermní regulátory (58)
Prostorové regulátory (31)
Regulátory pro fancoil (43)
Snímače - čidla (33)
Regulační ventily (62)
Servopohony (223)
Pro VZT klapky (65)
Termoelektrické (36)
Zdvihové (103)
Zdvih 1,2-5mm (43)
SIEMENS STA (17)
SIEMENS STP (15)
SIEMENS SUA / SUE (3)
SIEMENS SFA / SFP (4)
SIEMENS SSA (3)
SIEMENS SSP (1)
Zdvih 5,5mm (29)
Zdvih 20mm (24)
Zdvih 40mm (7)
Rotační (15)
Otočné pohony (4)
Směšovací a regulační sady (48)
Termostaty (16)
Frekvenční měniče (88)
Ceník a dokumentace
TESTO (103)
TG - Termostaty (9)
THERMOKON (34)
TORK - Solenoidy (145)
Ventilation Control Products (15)
VITEKO (16)
WILO (56)
ZPA Ekoreg (418)
Detektory plynů - ruční (5)
Zvýhodněný doprodej (4)
Zlevněné produkty ...Novinky ...Doporučujeme ...Všechny produkty ...
Další informace
BELIMO SM24A-SR-TP otočný pohon, 20 Nm, AC/DC 24 V, 2...10 V, 150 s, svorky, IP54
Ušetříte: 52%