COMET T3419P-4 snímač teploty a vlhkosti se sondou do tlaku s výstupem RS485, kabel 4m

Model: CO_T3419P-4
Manufactured by: COMET System
Price was:11108 Kč
Sale price:10552 Kč incl. VAT
8721 Kč excl. VAT
Save: 5% off
  Add to Cart:

not rated yet Averige rating 0 from 5 stars

Show/write reviews


COMET T3419P-4 snímač teploty a vlhkosti se sondou do tlaku s výstupem RS485, kabel 4m. Snímač teploty a vlhkosti se sondou T+RV z tvrdého eloxovaného duralu na kabelu pro měření vlhkosti tlakového vzduchu až do 25 barů. RS485 výstup - obvody komunikace jsou galvanicky oddělené od napájení. Sonda T+RV na kabelu 4m. Maximální rozsah měřené teploty -30 až +105°C.

Snímač se skládá z elektroniky s mikroprocesorem v odolné plastové skříňce s připojovací svorkovnicí a čidla vlhkosti a teploty v krytce.
Předností je velký dvouřádkový displej pro současné zobrazování teploty a relativní vlhkosti nebo dalšího vyjádření vlhkosti. Displej lze vypnout.
Digitální koncepce s mikroprocesorem zajišťuje dlouhodobou stabilitu parametrů, teplotní kompenzaci čidla vlhkosti a signalizaci poruchových stavů.
Nejmodernější polymerní čidlo vlhkosti zaručuje dlouhodobou stálost údaje, odolnost vůči vodnímu kondenzátu. Snímače jsou určeny pro měření vzduchu bez agresivních příměsí.

OBLASTI POUŽITÍ - kontrola a řízení vlhkosti:
  • ve skladech potravin, léčiv, surovin
  • ve výrobních technologiích
  • v klimatizovaných prostorách
  • v muzeích, archivech, galeriích
Sériový výstup RS485 je galvanicky oddělený od ostatních obvodů pro zabránění kolizí na lince RS485. Snímač umožňuje volitelně pracovat s protokolem Modbus RTU a ADAM firmy Advantech. Po sériové lince lze číst naměřené hodnoty a měnit některá nastavení přístroje. Snímač vždy pracuje jako "slave", tj. odpovídá pouze na dotaz nadřízeného systému. Komunikační rychlost 110 až 115200Bd.
 

Comet T3419-4 – návod k použití


This product was added to our catalog on Tuesday 09 June, 2020.
 Provozováno na systému SHOP4U