Úvod :: SENSIT :: Snímače teploty :: Stonkové :: Plastová hlavice :: Stonek 360mm :: Snímač teploty SENSIT HS120-360 - NTC 20kΩ :: Hodnocení
Snímač teploty SENSIT HS120-360 - NTC 20kΩ
Tento produkt ještě nebyl hodnocen.
Poznámka: Hodnocení vyžadují schválení, než budou zobrazeny
Kategorie
ABB (268)
AFA (38)
ALCO Controls (1)
AM Technik line (10)
ARMAGAS Třinec (131)
AUGUSTA - Detektory DHP (9)
BD SENSORS (54)
BELIMO (648)
BURACCO - ABO valve (28)
COMET System (1200)
DANFOSS (10)
DINEL (81)
EKOREX (15)
ESBE (266)
EVIKON (3)
FLUKE (19)
GRUNDFOS (365)
HONEYWELL (133)
HUBA control (15)
J.T.O. System (78)
JABLOTRON (11)
JOHNSON CONTROLS (28)
JUMO (46)
KR PROTECT (76)
KSB (280)
LDM (445)
LEVEL
LS ELECRIC (32)
MALGORANI (8)
MAVE Nymburk (129)
METRA Šumperk APATOR (337)
MICROPEL (46)
NIVELCO (21)
OVENTROP (6)
PROTRONIX (90)
RAWET (25)
REGIN (96)
REGMET (400)
SAUTER (408)
SENSIT (1172)
Snímače teploty (954)
Snímače teploty do interiéru (18)
Snímače teploty do interiéru-ABB (53)
Venkovní (46)
Stonkové (392)
Plastová hlavice (168)
Stonek 70mm (22)
Stonek 120mm (22)
Stonek 180mm (22)
Stonek 240mm (22)
Stonek 300mm (22)
Stonek 360mm (22)
Stonek 420mm (22)
Jímky JS (14)
Kovová hlavice (126)
MINI (98)
Příložné (24)
Kabelové snímače teploty (165)
S rychlou odezvou (60)
Platinové do 400°C (180)
S magnetickou hlavicí (16)
Snímače teploty s korekcí (4)
Spínače teploty (33)
Převodníky (43)
Příslušenství - Jímky (22)
Digitální teploměry - SENSITEST (5)
Snímače zaplavení SHV (12)
Ceníky a dokumentace (99)
SCHISCHEK - Ex (44)
SIEMENS (602)
TESTO (103)
TG - Termostaty (9)
THERMOKON (34)
TORK - Solenoidy (145)
Ventilation Control Products (15)
VITEKO (16)
WILO (56)
ZPA Ekoreg (418)
Detektory plynů - ruční (5)
Zvýhodněný doprodej (4)
Zlevněné produkty ...Novinky ...Doporučujeme ...Všechny produkty ...
Další informace
BELIMO GM230.13 otočný pohon, 40 Nm, AC 100...240 V, 150 s (90...150 s), kabel 1 m, IP54
Ušetříte: 52%