LDM COMAR line - RV 111 DN 15/3/T 2.5kvs + ANT 3-5.10SC

Model: LDM_RV111_15/3-2.5/T/ANT3-5.10SC
Manufactured by: LDM
Price was:16123 Kč
Sale price:13865 Kč incl. VAT
11459 Kč excl. VAT
Save: 14% off
  Add to Cart:

not rated yet Averige rating 0 from 5 stars

Show/write reviews


Provedení: 3-cestný, závitový, DN15, kvs 2.5, PN 16, 150°C, linear. char., servopohon ANT 3-5.10SC 24V 3-bod. + havarijní funkce
RV111 331 2.5 16/150-15/T
Popis:
Ventily RV 111 COMAR jsou regulační armatury kompaktní konstrukce s vnějšími připojovacími závity. Vyznačují se minimálními stavebními rozměry a hmotností, kvalitní regulační funkcí a vysokou těsností v zavřeném stavu. Díky jedinečné průtočné charakteristice LDMspline®, optimalizované pro regulaci termodynamických dějů, jsou ideální pro použití ve vytápěcích a klimatizačních zařízeních. Vzhledem k propracované konstrukci vnitřních dílů a vysoké životnosti ucpávky splňují veškeré požadavky potřebné pro dlouhodobý bezúdržbový provoz. Armatury jsou vyráběny v provedení dvoucestném přímém nebo v provedení trojcestném. Součástí dodávky ventilů jsou připojovací konce, umožňující alternativně závitové, přírubové nebo přivařovací připojení armatury do potrubí a umožňující rychlou a bezproblémovou montáž na zařízení. Ve spojení s elektromechanickými pohony LDM ANT5 nebo Siemens umožňují ventily regulaci s tříbodovým nebo spojitým řízením. Standardní součástí dodávky ventilu je ruční kolečko, které je možno využít pro ruční regulaci do doby namontování pohonu.
Použití: Použité materiály škrticího systému, jenž je tvořen kuželkou z kvalitní korozivzdorné oceli a měkkými těsnicími elementy zajišťujícími hermetickou těsnost v obou větvích, umožňují provoz těchto armatur nejen v běžných teplovodních a horkovodních regulačních okruzích v topenářství, ale rovněž v provozech s některými charakteristickými vlastnostmi médií, jako jsou např. chladírenství a klimatizační technika.
Pracovní média:
Ventily řady RV 111 jsou vhodné pro použití v zařízeních, kde je regulovaným médiem voda nebo vzduch. Dále jsou vhodné pro chladicí směsi a další neagresivní kapalná a plynná média v rozsahu teplot +2°C až +150°C. Těsnicí plochy škrticího systému jsou odolné vůči běžným kalům a nečistotám média, při výskytu abrazivních příměsí je však nutné do potrubí před ventil umístit filtr pro zajištění dlouhodobé spolehlivé funkce a těsnosti.

LDM – Regulační ventily RV 111 - COMAR line - katalogový list /cz/


This product was added to our catalog on Wednesday 06 January, 2010.
 Provozováno na systému SHOP4U